Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firmware 5.4.8.2.95
Dzisiaj o 9 rano Spot sam zaktualizował firmware do wersji 5.4.8.2.95. Bardzo chętnie bym się podzielił, ale mam nieodblokowanego Spota...
[Obrazek: 17003382542537526090_thumb.jpg]

Changelog na tę chwilę nieznany.
Odpowiedz
Jest jakaś zasada dla aktualizacji? Ponieważ ja nadal mam 5.4.8.2.89.
Odpowiedz
Być może jest to testowe oprogramowanie które wgrywają niektórym użytkownikom. U mnie dużo osób korzysta, ciągle ktoś siedzi i może dostałem je dlatego że generuje duży ruch sieciowy. Ale to tylko moje niczym nie potwierdzone przypuszczenia.
Odpowiedz
Też je dostałem. Coś czuję, że jest nie stabilny ale trochę po testuję.
Odpowiedz
to może ktoś go udostępni szerszej gamie użytkowników. opis jak wydobyć na stronie superspot.pl
Odpowiedz
Witam jak będę po południu to zgram i udostępnie
Odpowiedz
wlazlem do spota probowałem pobrac fw ale cos mi nie idzie oto link caly skopiowany ze spota
http://77.252.14.142:80/cpe-r/public/102....4.8.2.95_' moze komus sie uda chyba cos pozabezpieczali
Odpowiedz
A ja się zastanawiam jak to się stało, ale router sam mi się zaktualizował, a o ile pamiętam, to miałem go zablokowanego...
Teraz znowu QOS poszło się walić :S
Plus stare hasło do konta Super nie działa.
Odpowiedz
Tez miałem problem z kontem neti ale zapisałem całego loga z putty jak odblokowywałem spota wiec problemu nie było z odzyskaniem ponownym hasła. Ale co dziwne przez putty jak chciałem softa z czytacz to nie chciał mi się łączyć .
Odpowiedz
no ja loga nie mam, mam tylko spisaną część z konfiguracji tam gdzie było hasło na konto netia, ale teraz widzę, że hasło jednak pasuje, ale nie mam uprawnień 'super'...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości