Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NetiaSpot + E3131
Jak wygląda sprawa podłączenia huawei e3131 do Netia Spot?
Interesuje mnie działanie Aero2 w routerze. Po uzyskaniu dostępu "netia" i po zmianie APN na "darmowy" niestety nie mogę uzyskać połączenia.
Czy "instalacja" modemu w roterze odbywa się w jakiś specjalny sposób czy Plug and Play?
Czy komuś udało się sparować te dwa urządzenia?
Odpowiedz
z tego co wiem to niestety tylko modemy made in netia wchodza w gre?
Odpowiedz
(10-19-2013, 09:22 AM)d00lar napisał(a): z tego co wiem to niestety tylko modemy made in netia wchodza w gre?
Z modemem Huawei e173u-2 z różnych dystrybucji współpracuje bez problemu.
http://forum.superspot.pl/showthread.php...267#pid267
Odpowiedz
Witam,

Udało sie komus uruchomić współprace Neta spota z modem Huawei E3131s-2 ?. Może wgrac orginalny dashboard z Netii, tylko skąd go wziąść ? wtedy moze zaskoczy,
grzebałem w pliku konfiguracyjnym netia spota dodałem analogicznie wpis tak jak ma modem E173, ale dalej nie rusza karte pamięci normalnie wykrywa jako urzadzenie Huawei storgade.

Ma ktoś jakiś pomysł?
Odpowiedz
(01-16-2014, 11:57 AM)blade128 napisał(a): Witam,

Udało sie komus uruchomić współprace Neta spota z modem Huawei E3131s-2 ?. Może wgrac orginalny dashboard z Netii, tylko skąd go wziąść ? wtedy moze zaskoczy,
grzebałem w pliku konfiguracyjnym netia spota dodałem analogicznie wpis tak jak ma modem E173, ale dalej nie rusza karte pamięci normalnie wykrywa jako urzadzenie Huawei storgade.

Ma ktoś jakiś pomysł?

Jeśli takowy wyszedł, to poszukaj na chomiku, jakiś czas temu widziałem tam sporo softów i dashy do modemów USB. Najlepiej jak byś znalazł cały firmware Netiowy (o ile ten modem wyszedł w Netii) i go wrzucił, bo sam dash to tylko nakładka/obrazek.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości