Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multimedia w Netia Player
Witam

Zastanawiam się nad zakupem Netia Player, ale ma kilka pytań do jego użytkowników .
1) Czy odtwarza pliki z kamery AVCHD , .m2ts ?
2) Czy odtwarza pliki Divx i Xvid ?
3) Czy odtwarza pliki w kontenerze MKV w Full HD ?
4) Słyszałem że są problemy z odtwarzaniem plików w rozdziałce 1920x1080 p
5) Czy przy odtwarzaniu filmów z audio DTS dźwięk jest przekazywany w oryginale po kablu optycznym do amplitunera z dekoderem DTS ?
6) Na Allegro widziałem są do kupienia Netia Playery, czy konieczna jest jakaś jego aktywacja w Netii ?

Mi głownie zależy na bibliotece multimedialnej i TV internetowej.
Nie jestem związany umową z Netią.

Liczę na wyczerpującą odpowiedź .

Pozdrawiam
Odpowiedz
Posiadam Netia Playera , ale używam go jedynie do oglądania telewizji oraz TVN player, czasami YouTube.Tutaj spisuje się całkiem nieźle. Filmy odtwarzam z komputera, więc sprawdzilem tylko kilka przykładowych plików i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Wszystkie formaty Netia player odtwarzał płynnie, poprawnie wyświetlał napisy. Sprawdzilem 8 GB plik full HD i odtwarzany był on plynnie. Dźwięk zakodowany w DTS był cyfrowo przesyłany do amplitunera przez kabel HDMI (amplituner automatycznie wykrywał właściwy codec /DTS /DD).
Niestety pliku w formacie MTS (z aparatu alpha 35) w ogóle nie widział.
Dodatkowo nietia player nie potrafił zasilić mojego zewn. dysku twardego (usb3 2,5’ 7200 obr., pojedyncza wtyczka USB). Pliki musiałem skopiować na pamięć flash.
Odpowiedz
A Jeśli chodzi o YouTube to czy działa on w full HD ? Np. najnowsze klipy muzyczne itd.
Odpowiedz
Ja posiadam i jestem zadowolony, wszystko jest porządku
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości