Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netia Spot + Access Point
Cześć wam!

Chciałbym zwiększyć zasięg w moim domu. (dobry zasięg mam tylko na piętrze, na parterze 1 kreska)
Pomyślałem że zakupię access point i podłączę go na parterze.

Proszę was o pomoc jaki access point polecacie?
Czy netia spot muszę mieć podłączone kablem do AP?

Nie umiem nigdzie znaleźć opisu krok po kroku jak mam to wykonać.
Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki! Blush

Dziękuje i pozdrawiam Cool
Janusz
Odpowiedz
Nie napisałeś jaki segment cenowy Cię interesuje. Chyba można polecić TL-W1043ND jeżeli chcesz mieć dobry sprzęt. Jeżeli nie, to TL-MR3420 albo 3220
Odpowiedz
Dobre modele dzięki! Smile
To są routery.. do nich podłącze Netie spot - konfiguracja routera i ... śmiga, myślałem że muszę kupić AP?
Odpowiedz
Witajcie.

Posiadam NETIA SPOT i takie urządzenie jak TP-LINK Access Point TL-WA901ND.

Jak mam prawidłowo podłączyć i skonfigurować oba urządzenia, aby do NETIA SPOTa był podłączony tylko komputer stacjonarny kablem oraz w/w TP-Link jako urządzenie które będzie udostępniać internet przez WiFi.

Tzn. chcę aby NETIA SPOT nie nadawał WiFi tylko podłączony do niego kablem w/w AP.
Chcę aby NETIA SPOT udostępniał internet tylko komputerowi stacjonarnemu lub innym urządzeniom połączonym przez kabel.
Odpowiedz
Jakie urządzenie byście polecili obecnie, jako dodatkowy punkt Wi-Fi podłączony do Spota kablem? Chciałabym nieco zwiększyć zasięg w ogrodzie przed przyszłorocznym sezonem letnim.
[url=https://www.akracing.pl/index.php?id_kat=001003]fotel obrotowy nowej generacji[/url]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości