Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w odblokowaniu Netia Spota.
witam mam pytanie zakupiłem kabel który jest w linku do allegro. są tam 3 wyjścia na zdj. są 4 czy to normalne i będzie działać?

druga sprawa nie mogę go zainstalować sterowniki Windows 8 idzie gdzieś znaleźć? Smile
Odpowiedz
wiec tak zaisntalowalem sterownik niestety mam problem z podlaczeniem z routerem putyy wyrzuca takie cos w momecie uruchamiania routera

[Obrazek: 124593beztytulu.png]

zastanawiam sie czy piszac poradnik uzywaliscie tego kabla czy kabla rs232... moze stad ten problem z komunikacja...
Odpowiedz
(04-06-2012, 12:43 PM)zapal napisał(a): wiec tak zaisntalowalem sterownik niestety mam problem z podlaczeniem z routerem putyy wyrzuca takie cos w momecie uruchamiania routera

[Obrazek: 124593beztytulu.png]

zastanawiam sie czy piszac poradnik uzywaliscie tego kabla czy kabla rs232... moze stad ten problem z komunikacja...

Potrzebne są 3 kabelki TX RX i GND. GND podłączasz do masy, tx do rx a rx do tx. Bez znaczenia jest czy masz kabel USB to RS czy normalny RS
Odpowiedz
dobra uporalem sie z tym problemem ale pojawil sie nastepny!

odpalam router zaczyna wczytywac konfiguracje i blad pytty ... i tyle... i tak wkolko blad portu czy cos...
Odpowiedz
Pewnie kwestia ustawień portu w Putty, być może sterowników. Proponuje przeczytać poradnik raz jeszcze.
Odpowiedz
sterowniki ze strony producenta poradnik jest prosty, miałem już do czynienia z putty...
Odpowiedz
(04-06-2012, 02:26 PM)zapal napisał(a): sterowniki ze strony producenta poradnik jest prosty, miałem już do czynienia z putty...

Pewnie kwestia ustawień, lub systemu operacyjnego. U mnie na 7 potrafił podczas zabawy kilka razy bluescreen złapać.
Odpowiedz
mam 7 moze masz jakis inny driver... podrzucisz? ew. co zmienić w ustawieniach?

mam ten sam błąd na xp i 7 oczywiscie x86

[Obrazek: 124710beztytulu.bmp]

macie jakieś sugestie? błąd łapie w tym samym miejscu...
Odpowiedz
dobra po wielu bojach z putty wreszcie się udało...
Odpowiedz
Witam, ja mam problem z podłączeniem, mam kabel rs232 i po odpowiednim podłączeniu putty pokazuje mi "krzaczki". Może ktos wie co można z tym zrobić?
Dziękuję, pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości