Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 Netia spoty w jednej sieci
Witam

Czy próbował ktoś podłączyć 2 Netia Spoty w jednej sieci? 1-szy jako modem, drugi jako Access Point podłączony z gniazda LAN 1-szego NS do gniazda WAN 2-giego NS. Teoretycznie powinny działać bez problemu, ale praktycznie nie wiadomo. Netia raczej nie przewidziała takiego połączenia... Jeśli ktoś może sprawdzić to bardzo bym prosił. 1-szy byłby oczywiście "odblokowany" Wink
Odpowiedz
Tu teoria zgodzi się z praktyką. Będzie wszystko działać, chociaż nie widzę sensu takiego podłączenia.
Odpowiedz
Mam duży, stary dom. Ściany mają stalowe zbrojenia. Nie jestem do końca przekonany czy Wi-Fi nie będzie przerywało 2 piętra niżej, ale sprawdzę. Czemu nie widzisz sensu takiego podłączenia? Do 60 zł ciężko znaleźć coś lepszego.
Odpowiedz
Myślałem że chcesz jeden obok drugiego ustawić. Chyba że rzeczywiście jeden na 1 piętrze a 2 na drugim wtedy okSmile
Odpowiedz
Ja miałem 2 spoty podpięte w jednej sieci,kabelkiem po LAN-ie dawałem sygnał drugiemu,a w drugim puszczałem wi-fi na inne piętro. Wszytsko jakoś działało,tylko z tego co pamietam trzeba najlepiej w jednym wyłączyć dystrybucję adresów IP.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości