Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netia Spot na własność.
Przypadkowo słyszałem z ust jednego konsultanta firmy Netia że jest już możliwość wzięcia Spota na własność.

Nie wiem na ile to jest prawdziwe, bo wiadomo jak bywa, jeden gada co innego inny co innego.
Odpowiedz
Trochę nie w czas ale jajca z tymi konsultantami. Jestem już w Netii a umowa była podpisana na przeniesienie z TPSA jakieś 4 miesiące wcześniej. No ale to nie przeszkadza Netii dzwonić do mnie i dalej proponować przejście.
Jak mogłem starałem się być grzeczny. Z którymś z kolei telefonem postanowiłem robić sobie jaja i zadawać trudne pytania. Przy którymś telefonie oczywiście chciałem podpisać kolejną umowę "na to samo" i konsultant poinformował, że dostanę spota na własność - jak jest wiadomo. Mam spota na własność tak samo jak obiecany upstream 4 mega.

Cała sprawa zakończyła się dla mnie pozytywnie, kiedy pewnego dnia miła pani trafiła na mój zły dzień i poleciały k...y! Mi się wydaje, że to dzwonią wynajęci ludzie do sprzedaży usługi. Dlaczego tak myślę? ostatnio zdechł internet (straszne tłumienie na linii) i prawdopodobnie to moja wina. Konsultant od spraw technicznych pełen profesjonalizm, zrobił co mógł - więc chyba nie tylko idioci tam pracują.
Odpowiedz
Mi też konsultant obiecywał NS na własność przy przedłużaniu umowy ponad rok temu. Zamiast dwóch lub trzech miesięcy za 1zł wybrałem Spota na własność. Dopiero później dotarło do mnie że Spoty są dzierżawione. Szansę na odsłuchanie tej rozmowy z konsultantem równe 0...
Odpowiedz
daj ID konta klienta
Odpowiedz
Nie ma spotow na wlasnosc. Netia/Internetia sprzet wydzierzawia na czas trwania umowy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości