Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hasełko
Witam,

Jak wyglądało wasze hasło do netiaspota? Chodzi mi o długość i o znaki, zamierzam je złamać brute-forcem =)
Odpowiedz
Styl typu:6urnbrtq9iygh, jak widać małe litery oraz cyfry (ja tak miałem) nie wiem czy nie pojawiają sie u innych również duże, ale z tego co mi sie wydaje to chyba nie.

Nie wiem czemu koniecznie chcesz się bawić w BF, nie prościej skorzystac z poradnika ?
Odpowiedz
No tak, ale problem w tym, że mam routerek od Netii, a nie kupiony... Sądzę że o złamaniu hasła nikt się nie dowie, a jak rozkręcę to może być problem. Jeżeli jest stała długość hasła, to w sumie da radę to zrobić, przez nockę czy dwie. Inna sprawa, że będę musiał napisać własny brute-forcer, ale to nie jest większy problem. Jak napiszę to wrzucę, może komuś się przyda.
Odpowiedz
Hasełko zawiera zarówno duże jak i małe litery, oraz cyfry. Rada jest taka aby kupić sobie spota na allegro i skorzystać z poradnika
Odpowiedz
Chyba nie będę miał wyjścia :/ Dzięki za pomoc. Smile
Odpowiedz
Jest bardzo sposob na dostanie sie do konsoli ...
zdejmujesz pokrywke routera i przez otwory wsuwasz 4 kable +3,3V GND RX i TX od swojego konwertera. (lub 3 TX RX i GND)
musza "wlesc" w otwory "gold pin"
wlanczasz zasialanie ... i reszta z instrukcji.
U mnie dziala Smile
ps.
Lamanie brute force przy tej predkosci interface www ... raczej sie nie uda
Odpowiedz
Przy łamaniu brute force dławi się i po krótkim czasie wywala każde hasło z listy jako poprawne.
Niestety nie każdy ma wlutowane piny...
Odpowiedz
Nikt nie ma fabrycznie wlutowanych pinów póki sobie ich sam nie wlutuje, ściagasz pokrywę, bierzesz kabelek i wpinasz się w "dziurki" gdzie powinny być piny Smile
Odpowiedz
piny nie są wlutowane ale to nie problem można włożyć kabelki w odpowiednie dziurki i wykałaczką docisnąć by nie wypadały. Ja w ten sposób obszedłem brak wystających pinów
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości