Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firmware 5.4.8.2.89
Dzisiaj zauważyłem u siebie zaktualizowane firmware do wersji 5.4.8.2.89 datowane na 27 listopad 2012. Pierwsze spostrzeżenia - szybsze logowanie i przełączani się między oknami. Brak parametrów łącza: margin, tłumienie, max szybkość łącza - to duży minus jak dla mnie.
Odpowiedz
Proszę zrzucić firmware i przesłać mi na maila, umieszczę na stronie
Odpowiedz
Po pierwsze - nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić. Po drugie - chyba wszyscy niedługo to będą mieli.
Odpowiedz
Instrukcja jak : http://superspot.pl/firmware-netia-spot/...spota.html

Po drugie część użytkowników ma wyłączoną zdalną aktualizację.
Odpowiedz
Też zaóważyłem że wskoczyło nowe firmware a dlatego zaóważyłem że co chwila mi zrywało połączenia przez kilka dni ;/ co jakieś 2 min i o wieczornej porze dnia. Jak narazie nie zaóważyłem wiekszych zmian bo dopiero od kilku minut zaczoł chodzić router normalnie.
Odpowiedz
(01-08-2013, 04:05 PM)Kelso napisał(a): Dzisiaj zauważyłem u siebie zaktualizowane firmware do wersji 5.4.8.2.89 datowane na 27 listopad 2012. Pierwsze spostrzeżenia - szybsze logowanie i przełączani się między oknami. Brak parametrów łącza: margin, tłumienie, max szybkość łącza - to duży minus jak dla mnie.

Są te informacja ale w innym miejscu: system=> połączenia sieciowe =>WAN DSL=>statystyki
Odpowiedz
(01-08-2013, 06:32 PM)abdul napisał(a): Są te informacja ale w innym miejscu: system=> połączenia sieciowe =>WAN DSL=>statystyki

Dzięki za info.
Odpowiedz
(01-08-2013, 05:57 PM)Celeron napisał(a): Instrukcja jak

Jak zalogować się do spota po ssh? Wpisując w Putty samo ip routera i próbując się połączyć, wyskakuje error: Connection refused.
Odpowiedz
Najpierw należy włączyć dostęp po ssh na routerze. Do tego jest potrzebne konto superadmina lub konto z uprawnieniami netia
Odpowiedz
(01-09-2013, 02:18 PM)Celeron napisał(a): Najpierw należy włączyć dostęp po ssh na routerze. Do tego jest potrzebne konto superadmina lub konto z uprawnieniami netia

A nie można tego włączyć jakoś logując się do routera z konta netia? Nie widziałem tam takiej opcji w zakładce System > Ustawienia.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości