Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tworzenie sieci domowej
Witam,

Niedawno dostałem NetiaSpota. Mam teraz dwa komputery, które równocześnie korzystają z internetu. Chciałbym stworzyć miedzy tymi komputerami sieć, jednak problem jest taki, że jeden jest podpięty do spota za pomocą kabla Ethernet a drugi jest połączony za pomocą WiFi. Sieć jest mi potrzebna przede wszystkim do wymiany plików i ewentualnie pogrania w gry sieciowe.Czy utworzenie takiej sieci jest w ogóle możliwe? Dodam tylko, że oba komputery działają pod systemem Win XP PRO z SP3.
Odpowiedz
Oczywiście że jest możliwe, zadbaj o to aby oba komputery należały do jednej domeny bądź grupy roboczej
Odpowiedz
(03-05-2013, 06:41 PM)Celeron napisał(a): Oczywiście że jest możliwe, zadbaj o to aby oba komputery należały do jednej domeny bądź grupy roboczej
Ok to fajnie, umiem przypisać komputery do tej samej grupy roboczej ale co dalej? Dochodzą jeszcze zmiany w ustawieniach samego Spota a ja nie chcę nic napsućTongue W internecie nie znalazłem podobnych tematów więc jak ktoś byłby tak miły i mi to wytłumaczył lub podesłał jakiś pomocny link byłbym bardzo wdzięcznySmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości