Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netia player plus telefon z androidem
Question 
Witam. Jestem zakłopotany pewnym problemem który nie daje mi spokoju Smile
A mianowicie: Posiadam Internet plus telewizje, oczywiście - Netia Spot + Neta Player. W telefonie z systemem android ( u mnie Xperia J ) Jest taka opcja " Podłączone urządzenia " łączy sie ona z urządzeniami w danej sieci WiFi i teraz tak: włączam aplikację i wyszukuje mi urządzenia ( WiFi włączone), znajduje NetiaSpot Media Server, mojego laptopa oraz " netbox [ costam costam ] " Klikam na netbox i pojawiają się dwa foldery " Live " oraz " Records ". Klikam w Records i tu nie ma żadnych nagranych plików ( nie mam podłączonego zew. dysku ), klikam w Live i tu pokazuje się lista kanałów telewizyjnych które posiadam na netiaplayerze np. TVP HD , Canal+ HD, Discovery itp itd. Klikam w każdy z nich i wyskakuje mi informacja iż format pliku nie jest obsługiwany ( chcąc oglądać program na telefonie ) Tu rodzi się pytanie. Czy kanały są w jakiś sposób zakodowane?? Czy jest taka opcja aby je odtwarzać? Czy mój tel nie obsługuje formatu pliku nadawanego z NetiaPlayera? ( Samsungi tez nie mogą odtworzyć tych kanałów)
Z góry za wszelakie info Czy da się to oglądać na telefonie czy nie bardzo bo nie ukrywam przydało by się taka możliwość.
Odpowiedz
Zainstaluj sobie VLC z marketu w telefonie.
W przypadku tunerów sat i ich streamu po WiFi to właśnie jest potrzebne, a VLC obsługuje większość formatów.
Odpowiedz
Dzięki za Info. Pojawił się problem Big Grin Po aktualizacji netiaplayera nie ma opcji netbox :/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości