Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapa strony webowego interfejsu
Witam,

Proszę jakiegoś użytkownika, który ma „nieograniczony” dostęp do opcji NS, aby zapisał w HTML'u mapę strony webowego interfejsu z konta netii. W zasadzie chodzi mi o samo „drzewko”. Pewnie i tak znaczna większość linków na koncie admina przywita mnie złowrogim statusem 403, ale warto spróbować. A nuż uda się dobrać do konfiguracji bez „dłubania” w Netia Spocie.
Odpowiedz
Mapa w załączeniu.Mapa Pozdrawiam
Odpowiedz
Dzięki. Niestety tak jak się spodziewałem: „403 Forbidden”. Widać nie ma tak łatwo Big Grin Ewentualnie, gdybyś może jeszcze podał link jaki jest pod przyciskiem do zapisu pliku konfiguracyjnego, może wtedy już nie będzie sprawdzania uprawnień… Wink

Edit: dobra, jeśli to jest save_rg_conf.cgi to „ostatnia” nadzieja prysła…
Odpowiedz
Tak to jest, ja sam na początku próbowałem w ten sposób. Dopiero razem z Marsto doszliśmy do metody inwazyjnej.
Odpowiedz
Ale tak szczerze też da się zdjąć pokrywę (którą legalnie tez się da zdjąć, żeby sobie zmienić napis zgodnie z kierunkiem powieszenia spota) i wsadzić w miejsce pinów specjalnie zmodyfikowany kabelek i podziałać.
Odpowiedz
Faktycznie, teraz na spokojnie przejrzałem instrukcję i jest tam o zdejmowaniu pokrywy. Wcześniej widać za bardzo zasugerowałem się tym śrubokrętem i „wkręciłem” sobie, że to jedyna metoda na dostanie się do środka. Może warto by było jakoś wyróżnić tę metodę, ewentualnie wydzielić z tego punktu o rozkręcaniu lub zdejmowaniu pokrywy. To tylko taka luźna uwaga, to by było coś dla takich trepów jak ja Smile Dobra nic to, idę poszukać kabelka i się pobawię ze Spotem. Dzięki za wskazanie praktycznie nieinwazyjnej metody.

Aktualizacja: OK, udało mi się uzyskać dostęp do konta netii, nie obyło się bez gimnastyki w wersji mini, ale i tak dobrze, że złącze jest w dość dobrze dostępnym miejscu. Mam jeszcze trochę pytań, ale już nie tu, bo i tak wątek trochę odbiegł od pierwotnego tematu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości